SanJob.Ca ماشین: ان، از ی که تجربه لیزکردن ماشین دارن، من برای اول
Home > ماشین
Viewed 47 times 9 Answers
0

ان، از ی که تجربه لیزکردن ماشین دارن، من برای اولین بار هست که ماشین لیز کردم و اون رو از طریق لیز ترانسفر گرفتم با توجه به اینکه حدود یکسال از لیزماشین باقی مونده و یکماه دیگه گارانتی ماشین تمام میشه، آیا نکات خاصی هست که باید انجام بشه که موقع تحویل ماشین دردسری ایجاد نشه؟ تعمیرات دوره ای الزامی هست که باید ببرم انجام بشه؟ روغن ماشین رو فقط من تعویض کردم تاحالا و مورد خاصی ندیدم که انجام بدم آیا لازم هست دفترچه تعمیرات رو بخونم و در مایلجهای گفته شده کارهای تعمیراتی پیشگیرانه اش رو انجام بدم؟

2021-09-28 13:39:00 Montreal ماشین #ماشین
9 Reply

با سلام مجدد، احیانا از دوستان عزیز تابحال کسی ماشین لیز نکرده که تجربه ای در این زمینه داشته باشه؟

2021-09-28 22:11:00

سلام قربان من ماشین رو لیز کردم ولی متاسفانه تجربه لیز ترنسفر رو نداشتم یه نکته ای که برام جالب بود تو نوشته شما فرمایش این بود اول گارانتیش تموم میشه بعد لیزش! این برام تعجب اور بود چون همه ماشینها تقریبا ۵ سال رو حداقل گارانتی میکنن و لیز بالای ۶۴ ماه من حداقل ندیدم در مورد سوالاتتون کلا شما باید گایدلاین شرکت رو فالو کنید تا گارانتی تون معنبر باشه به طور مثال تویوتا میگه هر ۱۶ هزارتا یا یکسال یکبار باید روغن عوض بشه که شما باید این رو فالو کنید تا گارانتی تون معتبر بمونه ولی الزامی نیست حتما نمایندگی مرتبط تشریف ببرید هرجا برید که فاکتور بگیرید قبوله در مورد کارهای پیشگیرانه من مطمئنم خیلی مفیده ولی هزینه هاش سرسام آوره مخصوصا اگر نمایندگی تشریف ببرید?

2021-09-28 23:49:00

اقا حمید از نظر هزینه ها چقدر بیمه و تعمیرات براتون بیشتر میشه در لیز ؟

2021-09-29 00:32:00

والا من هنوز بابت تعمیرات هزینه خاصی نکردم ماشین صفر گرفتم تقریبا ۴ سال بیشتره فقط روغن و بنزینه یه لنت هم به این ماشین بدهکارم بیمه برای لیز باید دو‌طرفه باشه مثل همون بیمه بدنه ایران یه هزینه اضافس البته واقعیت اینه من اگر یه ماشین ۱۵ هزارتایی به بالا داشتم بازم بیمه بدنش میکردم هزینه الان برای دوطرفه با ۴-۵ سال سابقه سمت ساوت شور من دارم ماهی حدود ۷۰ میدم که احتمالا امسال بشه ۸۰ البته سال اول ۱۱۰ بود

2021-09-29 00:56:00

خوبه خیلی پس بیمه فرق نمیکنه خوبه ... اجباری بر تعویض روغن و سایر سرویس ها در نمایندگی خودشون هست ؟

2021-09-29 01:07:00

من یکم سابقه دارم اینجا این رو‌در‌نظر داشته باشید نه بالاتر هم گفتم هرجا میتونید برای تعویض روغن برید فقط باید فاکتور رو نگهدارید

2021-09-29 01:09:00

ممنونم

2021-09-29 01:11:00

در مورد گارانتی باید قراردادتون رو چک کنید معمولا کمپانی‌ها موتور و نیرو محرکه رو ۵ سال و باقی اجزا رو کمتر مثلا ۳ سال گارانتی می‌کنند مثلا اگر ماشین بعد از ۴ سال مشکل برقی پیدا کنه ولی لیز ۵ ساله باشه از گارانتی خارج شده

2021-09-29 07:38:00

بسیار ممنون از اطلاعات مفیدتون، بیشتر قصدم این هست بدونم که موقع تحویل ماشین چقدر سخت گیر هستن؟ من به جز تعویض روغن که اون هم براساس آلارم خود ماشین بوده کار دیگه ای انجام ندادم. ولی توی دفترچه راهنما جدولی هست که مثلا هر ۱۲ هزارتا فیلتر هوا، هر ۲۴ هزارتا تیغه برف پاک کن و ... عوض بشه؟ آیا برای اینها هم باید مدرک ارایه کنم موقع تحویل ماشین؟

2021-09-29 10:10:00

QAmon

Similar Question:

#ماشین